Veszprémi Református Egyházmegye

Egyházmegyei rövidhírek egy mondatban

2011-03-01 15:40:07 / Rásky Miklós

2011. február 20-án, vasárnap volt a Hegy lelkészi kiskör szószékcserés alkalma, a következő kisköri alkalom a böjt témakörében március első felében lesz.

 

2011. március 2-án, délelőtt 10 órakor tartja a Veszprémi Református Egyházmegye Tanácsa ezévi első ülését Monoszlón, az Erdei Iskolába. Az egyházmegyei tanácsülés hivatott dönteni többek között a 2011. évi építési és gépkocsi segélyekről.

 

2011. márciusában kezdődik meg az Új Magyarország Vidékfejlesztési Program keretében a lovasi református templom felújítása, amelyet a veszprémi illetőségű VEMÉVSZER Kft. végez.

 

A Dunántúli Református Lap húsvéi anyagleadási határideje március 15.-e!

A Veszprémi Egyetemi Gyülekezet szervezésében március 4-6-a között a Pannon Egyetemen tartják a Kápárt-medencei Református Egyetemi Gyülekezetek Találkozóját "3 az 1-ben címmel"

 

Páratlan Bált tart a Szentkirályszabadjai Református Gyülekezet a Gizella Közösségi Házban március 6-án, vasárnap 19 és 23 óra között. Bövebb információ: http://paratlanbal.blogspot.com címen