Rend

A REND programjai időrendben

2020-09-30 /
PÉNTEK

14:00-15:15 Teológiai Kibocsátó, évzáró (református templom)


16:00-17:15 Csodás Hétköznapok – gyermekelőadás (szabadtéri színpad I.)


16:00-16:30 Sajtótájékoztató (Petőfi Gimnázium)


18:00-19:00 Nyitó istentisztelet (nagysátor)


19:00-20:30 Koncert – Misztrál (szabadtéri színpad I.)


19:00-20:00 VIP Fogadás (Petőfi Gimnázium)


20:00-22:30 Koncert – Lord és előzenekara (Sportcsarnok)


20:30-22:00 Táncház (nagysátor)


20:30-22:00 Orgonakoncert – Varnus Xavér (református templom)



SZOMBAT


8:30-9:00 Reggeli áhítat (református templom)


9:00-9:20 Kiállítás megnyitó (református templom)


10:00-10:30 Ünnepélyes megnyitó (szabadtéri színpad I.)


10:20-10:30 Kiállítás megnyitó (Petőfi Gimnázium)


10:30-12:00 „Újraélesztés” – Presbiteri konferencia (Sportcsarnok)


10:30-11:00 Miénk a színpad – Hét Határ Zenekar (szabadtéri színpad I.)


10:30-11:00 Miénk a színpad – Tinódi L. Sebestyén Ált. Isk. (szabadtéri színpad II.)


10:30-10:45 Szász Póla Óvoda (gyermekszínpad)


10:30-12:00 „A szerelem méltósága” – Nőszövetségi találkozó (nagysátor)


10:30-12:00 „Üdvösség – de mi lesz addig?” – Lelkésztalálkozó (kissátor)



10:30-16:00 Énekkari találkozó (Petőfi Gimnázium)


10:30-16:30 Novellaszekér (református utca)


11:00-12:00 Az életnek és a halálnak vize – bábelőadás (gyermekszínpad)


11:00-13:00 Bibliodráma (Petőfi Gimnázium)


11:15-11:45 Miénk a színpad – Nagybajomi Iskola (szabadtéri színpad I.)


11:15-11:45 Miénk a színpad – Vargha Gyula Ref. Ált. Isk. (szabadtéri színpad II.)


12:00-12:30 Miénk a színpad – Kaposvári Gimnázium (szabadtéri színpad I.)


12:00-12:30 Miénk a színpad – Vadvirág Néptáncegyüttes (szabadtéri színpad II.)


12:00-12:30 Kerekítő (gyermekszínpad)


12:30-13:00 Tücsök zenekar (református utca)


12:30-13:45 „Erkölcs és Egészség” – Bene Éva (Sportcsarnok)


12:30-14:00 „Üdvösség – Üdvösség ma – Mit jelent számomra az üdvösség?” (nagysátor)


12:45-13:15 Miénk a színpad – PRK Tánc-Lánc (szabadtéri színpad I.)


12:45-13:15 Miénk a színpad – PRK Tatai Gimnáziuma (szabadtéri színpad II.)


13:00-13:45 Baranta bemutató (református utca)



13:00-14:30 „Övék a hatalom” – beszélgetés a médiáról (kissátor)


13:30-15:00 Lúdas Matyi – bábelőadás (gyermekszínpad)


13:30-14:00 Miénk a színpad – PRK Pápai Gimnáziuma (szabadtéri színpad I.)


13:30-14:00 Miénk a színpad – Csajág (szabadtéri színpad II.)


13:30-16:30 Láthatatlan színház (Petőfi Gimnázium)


14:00-16:00 Egyház és társadalom – fórum (Sportcsarnok)


14:00-14:30 Kerekítő (gyermekszínpad)


14:15-14:45 Miénk a színpad – Kerényi Béla Ref. Diakóniai Int. csapata (szabadtéri színpad I.)


14:15:-14:45 Miénk a színpad – Mezőcsokonyai hittanosok (szabadtéri színpad II.)



15:00-16:00 Hegyeket mozgatók (kissátor)


15:00-15:30 Miénk a színpad – Csurgói gimnázium (szabadtéri színpad I.)


15:00-15:30 Miénk a színpad – Csepü tánccsoport (szabadtéri színpad II.)


15:15-16:15 Családi Koncert - Makám (gyermekszínpad)


15:30-16:00 Miénk a színpad – Tatai Kenderke (szabadtéri színpad II.)


15:30-16:45 A kálvinizmus mint hungarikum (nagysátor)



16:00-16:45 Mélybenéző – Haiti (El Mondo Café)



16:15-16:30 Hatrongyosi kakasok  mesejáték (gyermekszínpad)


16:15-16:45 Közös Kóruspróba (Sportcsarnok)


17:00-18:00 Istentisztelet (Sportcsarnok)


18:00-19:15 Koncert – Makám (szabadtéri színpad I.)


18:00-18:15 Nagygyimóti Óvoda (gyermekszínpad)


18:00-19:30 Csángó Zsoltár film (nagysátor)


18:15-19:00 Író-olvasó találkozó Csoóri Sándorral (Petőfi Gimnázium)


18:15-19:00 A püspök is ember – beszélgetés (El Mondo Café)


18:30-19:30 Mesőke Színház (gyermekszínpad)


18:30-19:30 Üdvösség a hétköznapokban (kissátor)


19:00-20:30 Nyírő József: Én népem – irodalmi est (Petőfi Gimnázium)


19:00-20:30 Koncert – Pitti Katalin (református templom)


19:30-21:00 Koncert – Dűvő (szabadtéri színpad II.)


19:45-20:45 William P. Young: A viskó – beszélgetés a könyvről (kissátor)


21:00-22:30 Koncert – Ákos (Sportcsarnok)




21:00-22:00 Mélybenéző 2. (El Mondo Café)



21:00-22:30 „A hülyeség kora” – film (kissátor)


21:30-23:30 Táncház a Dűvő zenekarral (nagysátor)


VASÁRNAP


10:00-11:30 Záró istentisztelet (Sportcsarnok)


10:00-12:00 Gyermekistentisztelet (nagysátor) KÖZBEN:


Édenkerti történet Felvidéki bábosok


12:00-13:00 Orgonakoncert – Pálúr János (Sportcsarnok)


13:00-14:00 Irodalmi összeállítás – Kálmán István (Petőfi Gimnázium)


13:30-14:30 Koncert – Lumen Christi (szabadtéri színpad I.)


14:30-15:30 Koncert – Gárdonyi Z. Énekkar, Szekszárd (szabadtéri színpad I.)